Pentru programari: 0746899376 si 0744562802

Superliga Mehedinti 2018-2019

TRAGERE LA SORȚI ECHIPE 2018 – 2019

PROGRAMARE ETAPE

 

  1. BAIA DE ARAMĂ
  2. BRANTNER
  3. MIADI BOYS
  4. C. ISVERNA
  5. CARREFOUR
  6. JANDARMERIA
  7. SILVAMOS
  8. S.U. DROBETA
  9. SPARTANII
  10. BRICODEPOT
  11. UNIREA
  12. ILOVIȚA

 

 

TUR

ETAPA 1

MARȚI 18.09.2018 ORA 1800            FC ISVERNA – SPARTANII           0-8  (0–3)

MARȚI 18.09.2018 ORA 1900            MIADI BOYS – BRICO DEPOT     2-5 (1–1)

MIERCURI 19.09.2018 ORA 1800       BAIA DE ARAMĂ – ILOVIȚA        2-2 (1–0)

MIERCURI 19.09.2018 ORA 1900       BRANTNER – UNIREA                  1-5 (0–1)

JOI 20.09.2018 ORA 1800                   CARREFOUR – ISU DROBETA       2-3 (1–0)

JOI 20.09.2018 ORA 1900                   JANDARMERIA– SILVAMOS        3-7 (3–3)

 

ETAPA 2

 

JOI 27.09.2018 ORA 1900                UNIREA  –   MIADI BOYS                     2-0 (1–0)

VINERI 28.09.2018 ORA 1900         ILOVIȚA  –  SILVAMOS                        2-3 (1–2)

DUMINICĂ 30.09.2018 ORA 1600   BAIA DE ARAMĂ –  BRANTNER         1-2 (1–2)

DUMINICĂ 30.09.2018 ORA 1700   BRICO DEPOT   –  FC ISVERNA           3-2 (2–2)

DUMINICĂ 30.09.2018 ORA 1800   SPARTANII –  CARREFOUR                 7-3 (5–0)

VINERI 14.12.2018 ORA 2000          ISU DROBETA  –   JANDARMERIA      4-1 (2-0)   

 

 

 

ETAPA  3

MARȚI 02.10.2018 ORA 1900         SILVAMOS  –    ISU DROBETA          3-1 (2-0)   

MIERCURI 03.10.2018 ORA 1900   MIADI BOYS   –   BAIA DE ARAMĂ   4-2 (3-2) 

MIERCURI 03.10.2018 ORA 1800   FC ISVERNA   –  UNIREA                    1-7 (1-4)              

JOI 04.10.2018 ORA 1700               CARREFOUR  –   BRICO DEPOT          5-8 (1-4)

MARȚI 09.10.2018 ORA 1800         BRANTNER   –   ILOVIȚA                    4-2 (2-0)

LUNI 15.10.2018 ORA 1730             JANDARMERIA  –  SPARTANII           2-7 (0-4)              

ETAPA 4

MARȚI 09.10.2018 ORA 1900         UNIREA – CARREFOUR                         8-3 (5–1)

MIERCURI 10.10.2018 ORA 1900   BRANTNER – MIADI BOYS                    8-5 (4–3)

JOI 11.10.2018 ORA 1630                BRICO DEPOT – JANDARMERIA          0-3

JOI 11.10.2018 ORA 1730                ILOVIȚA – ISU DROBETA                     0-3 (0–1)

DUMINICĂ 14.10.2018 ORA 1800  BAIA DE ARAMĂ – FC ISVERNA           3-1 (1-0)

MARȚI 16.10.2018 ORA 1900         SPARTANII – SILVAMOS                                  6-1 (5–1)

ETAPA 5

MARȚI 16.10.2018 ORA 2000         CARREFOUR – BAIA DE ARAMĂ          0-6 (0–3)

MIERCURI 17.10.2018 ORA 1800   FC ISVERNA – BRANTNER                    3-5 (3–3)

MIERCURI 17.10.2018 ORA 1900   JANDARMERIA – UNIREA                     1-4 (0–3)

SÂMBĂTĂ 20.10.2018 ORA 1800   ISU DROBETA – SPARTANII                  2-5 (1–1)

DUMINICĂ 21.10.2018 ORA 1800  MIADI BOYS – ILOVIȚA                        3-1 (1-0)

MIERCURI 24.10.2018 ORA 1900   SILVAMOS – BRICO DEPOT                  4-5 (1–2)

ETAPA 6

DUMINICĂ 21.10.2018 ORA 1900  BAIA DE ARAMĂ – JANDARMERIA      4-2 (3–1)

MARȚI 23.10.2018 ORA 1700         BRICO DEPOT – ISU DROBETA            5-4 (5–1)

MARȚI 23.10.2018 ORA 1900         MIADI BOYS – FC ISVERNA                   9-3 (3–2)

JOI 25.10.2018 ORA 1730                BRANTNER – CARREFOUR                  5-4 (1–1)

DUMINICĂ 28.10.2018 ORA 1900   ILOVIȚA – SPARTANII                          1-2 (0–1)

MARȚI 30.10.2018 ORA 1900         UNIREA – SILVAMOS                            5-1 (2-0)

ETAPA 7

VINERI 02.11.2018 ORA 1730            ISU DROBETA – UNIREA                      2-8 (1-5)

VINERI 02.11.2018 ORA 1930            SILVAMOS – BAIA DE ARAMĂ            4-2 (2-2)

DUMINICĂ 04.11.2018 ORA 1700      FC ISVERNA – ILOVIȚA                        3-5 (1–3)

MIERCURI 07.11.2018 ORA 1900       JANDARMERIA – BRANTNER                          2-2 (2-1)

VINERI 09.11.2018 ORA 1730            SPARTANII – BRICO DEPOT                 4-2 (2-2)

MARȚI 22.01.2019 ORA 2000            CARREFOUR – MIADI BOYS                 0-2 (0–2)

 

 

 

ETAPA 8

MARȚI 06.11.2018 ORA 1900          BRANTNER – SILVAMOS                     1-0 (1-0)

DUMINICĂ 11.11.2018 ORA 1600   BAIA DE ARAMĂ – ISU DROBETA       3-1 (1-1)

DUMINICĂ 11.11.2018 ORA 1700   MIADI BOYS – JANDARMERIA                        1-3 (1-2)

MARȚI 13.11.2018 ORA 1900          UNIREA – SPARTANII                          1-1 (1-1)

MARȚI 11.12.2018 ORA 1800          ILOVIȚA – BRICO DEPOT                                 3-6 (2-1)

MARȚI 15.01.2019 ORA 2000          FC ISVERNA – CARREFOUR                  3-2 (1-1)

                                  

ETAPA 9

 

DUMINICĂ 18.11.2018 ORA 1800  SPARTANII – BAIA DE ARAMĂ                        10-4 (4-3)

MARȚI 20.11.2018 ORA 1800         ISU DROBETA – BRANTNER                 5-4 (1-1)

MARȚI 20.11.2018 ORA 1900         SILVAMOS – MIADI BOYS                    3-4 (2-3)

MARȚI 20.11.2018 ORA 2000         CARREFOUR – ILOVIȚA                        0-1 (0-0)

SÂMBĂTĂ 24.11.2018 ORA 1700   JANDARMERIA – FC ISVERNA             6-2 (2-1)

MARȚI 04.12.2018 ORA 1900         BRICO DEPOT – UNIREA                      4-2 (4-1)

 

ETAPA 10

 

VINERI 16.11.2018 ORA 1730         BRANTNER – SPARTANII                     2-1 (0-0)

SÂMBĂTĂ 24.11.2018 ORA 1900   BAIA DE ARAMĂ – BRICODEPOT        5-8 (1-4)

MARȚI 27.11.2018 ORA 1900         ILOVIȚA – UNIREA                                2-2 (0-1)

MARȚI 27.11.2018 ORA 2000         CARREFOUR – JANDARMERIA             0-3

MARȚI 27.11.2018 ORA 2100         FC ISVERNA – SILVAMOS                    2-6 (0-1)

MARȚI 11.12.2018 ORA 1900         MIADI BOYS – ISU DROBETA               1-7 (1-2)

 

ETAPA 11

 

MARȚI 27.11.2018 ORA 1800         BRICO DEPOT – BRANTNER                0-2 (0-1)

JOI 29.11.2018 ORA 1730               ISU DROBETA – FC ISVERNA                4-0 (2-0)

MARȚI 04.12.2018 ORA 1800         SPARTANII – MIADI BOYS                   3–0                      

VINERI 07.12.2018 ORA 1730         UNIREA – BAIA DE ARAMĂ                 3-1 (3-0)

DUMINICĂ 09.12.2018 ORA 2000  JANDARMERIA – ILOVIȚA                    6-3 (3-1)

MARȚI 18.12.2018 ORA 2000         SILVAMOS – CARREFOUR                    4-1 (1-0)

 

ETAPA 12

SÂMBĂTĂ 09.02.2019  1500           SPARTANII – FC ISVERNA                    8-3 (4-2)

DUMINICA 10.02.2019 ORA 1500  SILVAMOS –   JANDARMERIA              3-2 (0-0)

DUMINICA 10.02.2019 ORA 1700  BRICO DEPOT   –  MIADI BOYS            2-0 (0-0)

JOI 04.04.2019 ORA 1900                ILOVIȚA     –    BAIA DE ARAMĂ                     5-4 (3-2)

                                                       ISU DROBETA   –  CARREFOUR              0-3

MARȚI 18.06.2019 ORA 1930        UNIREA      –   BRANTNER                     5-1 (1-1)

 

 

ETAPA 13

 

SÂMBĂTĂ 09.02.2019  1600           BRANTNER –    BAIA DE ARAMĂ         1-1 (0-0)

MARȚI 12.02.2019 ORA 2100         MIADI BOYS    –  UNIREA                      3-8 (1-5)

VINERI 15.02.2019 ORA 1900         JANDARMERIA  –   ISU DROBETA         0-3 (0-2)

DUMINICA 17.02.2019 ORA 1700   SILVAMOS –   ILOVIȚA                          2-3 (1-3)

MARȚI 19.02.2019 ORA 2000         CARREFOUR – SPARTAJNII                     0-3                       

JOI 21.03.2019 ORA 1800               FC ISVERNA   –  BRICO DEPOT                          2-6 (1-2)

 JUCĂTORI SUSPENDAȚI: FĂGET FLORIN (JANDARMERIA)             

ETAPA  14

MARȚI 19.02.2019 ORA 2100           UNIREA      –  FC ISVERNA                    9-1 (7-0)    

SÂMBĂTĂ 23.02.2019  1600             ILOVIȚA     –  BRANTNER                     0-3 (0-1)

DUMINICA 24.02.2019 ORA 1600     SPARTANII   –   JANDARMERIA           4-4 (3-4) 

DUMINICA 24.02.2019 ORA 1800     BAIA DE ARAMĂ  –   MIADI BOYS       4-3 (2-1) 

MARȚI 26.02.2019 ORA 2000            BRICO DEPOT    –   CARREFOUR          3-0

            ISU DROBETA   –    SILVAMOS             0-3

           JUCĂTORI SUSPENDAȚI: FĂGET FLORIN (JANDARMERIA)

 

ETAPA 15

MARȚI 05.03.2019 ORA 2000           CARREFOUR  –  UNIREA                          0-5 (0-5)     

MARȚI 05.03.2019 ORA 2100           FC ISVERNA  – BAIA DE ARAMĂ            6-3 (2-1) 

JOI 07.03.2019 ORA 1900                 MIADI BOYS  – BRANTNER                     1-2 (0-1) 

DUMINICA 17.03.2019 ORA 1300    SILVAMOS – SPARTANII                         6-0 (2-0) 

DUMINICA 17.03.2019 ORA 1800    ILOVIȚA – ISU DROBETA                         1-3 (0-2) 

MARȚI 09.04.2019 ORA 2100           JANDARMERIA  –  BRICO DEPOT           1-5 (0-3) 

ETAPA 16

MARȚI 12.03.2019 ORA 2000           BAIA DE ARAMĂ  – CARREFOUR           4-3 (2-2) 

MARȚI 12.03.2019 ORA 2100           BRICO DEPOT  – SILVAMOS                  3-2 (2-2) 

VINERI 15.03.2019 ORA 1800           ILOVIȚA  –  MIADI BOYS                        0-2 (0-2) 

MARȚI 19.03.2019 ORA 2100           UNIREA  – JANDARMERIA                     4-0 (3-0) 

JOI 21.03.2019 ORA 1900                 BRANTNER  –  FC ISVERNA                    5-3 (1-0) 

VINERI 29.03.2019 ORA 1800           SPARTANII   –  ISU DROBETA                 2-2 (2-1) 

JUCĂTORI SUSPENDAȚI: FĂGET FLORIN (JANDARMERIA)           

 

 

 

ETAPA 17

SÂMBĂTĂ 23.03.2019  1600            JANDARMERIA  – BAIA DE ARAMĂ       1-4 (1-0) 

MARȚI 26.03.2019 ORA 2100           ISU DROBETA  – BRICO DEPOT            0-4 (0-2)   

MARȚI 19.03.2019 ORA 2000           CARREFOUR – BRANTNER                    1-5 (0-2) 

DUMINICA 10.03.2019 ORA 1400    SPARTANII  – ILOVIȚA                                       1-1 (0-1) 

VINERI 22.03.2019 ORA 1800           SILVAMOS – UNIREA                                         1-5 (0-3) 

MIERCURI 19.06.2019 ORA 2130     FC ISVERNA – MIADI BOYS                   5-3 (2-1)

            

ETAPA 18

MARȚI 09.04.2019 ORA 2000           MIADI BOYS  – CARREFOUR                   3-0 (2-0) 

JOI 25.04.2019 ORA 1900                 BAIA DE ARAMĂ – SILVAMOS               5-11 (1-6) 

          UNIREA – ISU DROBETA                          3-0

                                                                                 BRICO DEPOT – SPARTANII                    3-0

MARȚI 11.06.2019 ORA 2030          BRANTNER – JANDARMERIA                   3-3 (2-1) 

            MARȚI 18.06.2019 ORA 2030          ILOVIȚA – FC ISVERNA                                       0-2 (0-1)

            JUCĂTORI SUSPENDAȚI: STANCIU FLORIN (MIADI BOYS)

 

ETAPA 19

            SÂMBĂTĂ 13.04.2019 ORA 1700     ISU DROBETA  – BAIA DE ARAMĂ        0-3

JOI 18.04.2019 ORA 1900                  SILVAMOS – BRANTNER                        1-2 (1-2) 

MARȚI 23.04.2019 ORA 2030             SPARTANII  – UNIREA                                        2-3 (2-3) 

MIERCURI 05.06.2019 ORA 1900       BRICO DEPOT – ILOVIȚA                        5-2 (3-0) 

MIERCURI 05.06.2019 ORA 2130       JANDARMERIA – MIADI BOYS               2-2(1-1)                                                                            CARREFOUR – FC ISVERNA                     0-3

            JUCĂTORI SUSPENDAȚI: BÎRLAN COSMIN (BAIA DE ARAMĂ)    

                                  

ETAPA 20

 

MIERCURI 10.04.2019 ORA 1800      BRANTNER – ISU DROBETA                   3-0

MARȚI 16.04.2019 ORA 2030            UNIREA – BRICO DEPOT                         0-2 (0-2) 

JOI 25.04.2019 ORA 1800                  FC ISVERNA  – JANDARMERIA               2-4 (0-2) 

BAIA DE ARAMĂ  – SPARTANII             3-0

MARȚI 11.06.2019 ORA 1930            ILOVIȚA – CARREFOUR                           3-0

MIERCURI 12.06.04.2019 ORA 2130 MIADI BOYS    –  SILVAMOS                    3-0

          

ETAPA 21

 

MIERCURI 10.04.2019 ORA 1900        UNIREA – ILOVIȚA                                  0-2 (0-0) 

JOI 11.04.2019 ORA 1900                    SILVAMOS – FC ISVERNA                     7-4 (4-1) 

MARȚI 16.04.2019 ORA 1930              JANDARMERIA – CARREFOUR              2-1 (1-1) 

  ISU DROBETA – MIADI BOYS                0-3

VINERI 31.05.2019 ORA 1900             BRICODEPOT – BAIA DE ARAMĂ          3-0

             SPARTANII – BRANTNER                      0-3

            JUCĂTORI SUSPENDAȚI: ASAN ADELIN (BRICO DEPOT); ILIE IONUȚ (BRICO DEPOT)          

ETAPA 22

 

SÂMBĂTĂ 13.04.2019 ORA 1600      ILOVIȚA    –   JANDARMERIA                       0-7 (0-3) 

MIERCURI 17.04.2019 ORA 2130      MIADI BOYS  –  SPARTANII                4-2 (2-1)

FC ISVERNA  –  ISU DROBETA           3-0

MARȚI 04.06.2019 ORA 1930           CARREFOUR  –  SILVAMOS (meci pierdut de ambele

                                                         echipe cu scorul de 0-3)

                                                          BAIA DE ARAMĂ  –  UNIREA                         0-3

            MIERCURI 19.06.2019 ORA 1900      BRANTNER –  BRICO DEPOT             3-0