Pentru programari: 0746899376 si 0744562802

Competitii

TRAGERE LA SORȚI ECHIPE 2018

PROGRAMARE ETAPE

 

  1. MIADI BOYS
  2. SILVAMOS
  3. AS DROBETA
  4. CARREFOUR
  5. UNIREA
  6. ISU DROBETA
  7. BRICODEPOT
  8. TAD SEVERIN
  9. SPARTANII
  10. ILOVIȚA

 

 

ETAPA 1 – SÂMBATA 14.04.2018

 

SĂMBĂTA  1600 MIADI BOYS – ILOVIȚA  2 – 4 ( 1 – 3 )

SĂMBĂTA  1700 SILVAMOS – SPARTANII  4 – 6 ( 3 – 2 )

SĂMBĂTA  1800 UNIREA – ISU DROBETA  5 – 1 ( 2 – 0 )

SĂMBĂTA  1900 CARREFOUR – BRICODEPOT  2 – 3 ( 1 – 0 )

SĂMBĂTA  2000  AS  DROBETA – TAD SEVERIN 5 – 3 ( 2 – 3 )

 

ETAPA 2 – DUMINICA/MARȚI/JOI 15.04.2018/17.04.2018/19.04.2018

 

DUMINICA 1900 SPARTANII – A.S. DROBETA  6 – 7 ( 3 – 0 )

MARȚI 1700 ILOVIȚA – ISU DROBETA  3 – 1 ( 1 – 1 )

MARȚI 1800 BRICODEPOT – UNIREA  6 – 2  ( 3 – 0 )

JOI 1700 TAD SEVERIN – CARREFOUR  8 – 2 ( 2 – 0 )

JOI 1800 MIADI BOYS – SILVAMOS       2 – 6 (0 – 2)

Jucători suspendați : Isac Cătălin – Silvamos

            ETAPA 3 – MARȚI/JOI 24/26.04.2018

MARȚI  1700 UNIREA – TAD SEVERIN  1 – 5 ( 1 – 1 )

MARȚI  1800 SILVAMOS – ILOVIȚA  4 – 4 ( 1 – 3 )

JOI        1700 I.S.U. – BRICODEPOT  9 – 1  ( 3 – 0 )

JOI        1800 CARREFOUR – SPARTANII  2 – 1 ( 2 – 1 )

JOI        1900 AS DROBETA – MIADI BOYS  9 – 1 ( 3 – 1 )

ETAPA 4 – JOI/VINERI 03/04.05.2018

JOI             1800 SPARTANII – UNIREA  3 – 9 ( 1 – 4 )

JOI             1900 MIADI BOYS – CARREFOUR 3 – 1  ( 0 – 1 )

JOI             2000 TAD SEVERIN – ISU DROBETA 5 – 4 ( 2 – 2 )

VINERI       1800 ILOVIȚA – BRICODEPOT 5 – 2 (4 – 0)

VINERI       1900 SILVAMOS – AS DROBETA  4 – 4 (1 – 3)

 

Jucători suspendați : Fulga Claudiu Nicolae – Ilovița

 

ETAPA 5 – MARȚI/MIERCURI/JOI 08/09/17.05.2018

MARȚI        1700 BRICO DEPOT – TAD SEVERIN   1 – 12 (0 – 8)

MARȚI        1800 A.S. DROBETA – ILOVIȚA  0 – 2  ( 0 – 0 )

MARȚI        1900 UNIREA – MIADI BOYS  3 – 3  ( 0 – 3 )

MIERCURI  1900 CARREFOUR – SILVAMOS 0 – 6  ( 0 – 1 )

JOI              2000 ISU DROBETA – SPARTANII  2 – 3  ( 0 – 3 )

 

ETAPA 6 – MARȚI/JOI 15/17.05.2018

MARȚI        1800 SPARTANII – BRICO DEPOT  5 – 5  ( 3 – 2 )

MARȚI        1900 MIADI BOYS – ISU DROBETA  2 – 2  ( 1 – 0 )

JOI              1700 ILOVIȚA – TAD SEVERIN  3 – 3  ( 1 – 1 )

JOI              1800 A.S. DROBETA – CARREFOUR 6 – 2  ( 3 – 1 )

JOI              1900 SILVAMOS – UNIREA  3 – 1  ( 2 – 1 )

 

ETAPA 7 – MARȚI/JOI 22/24.05.2018

MARȚI        1800 BRICO DEPOT  – MIADI BOYS  4 – 4 ( 3 – 3 )

JOI              1700 TAD SEVERIN  – SPARTANII  5 – 3 ( 1 – 2 )

JOI              1800 CARREFOUR – ILOVIȚA    0 – 7 ( 0 – 5 )

JOI              1900 UNIREA  – A.S. DROBETA  2 – 1 ( 1 – 0 )

JOI              2000 ISU DROBETA  – SILVAMOS  0 – 3

Jucători suspendați : Vasilică Dorian – AS Drobeta

Asan Adelin – TAD Drobeta

ETAPA 8 – MARȚI/JOI 29/31.05.2018

MARȚI        1700 ILOVIȚA – SPARTANII 5 – 3 ( 1 – 3 )

MARȚI        1800 A.S. DROBETA – ISU DROBETA  3 – 0

MARȚI        1900 SILVAMOS – BRICO DEPOT  7 – 1 ( 4 – 0 )

JOI              1900 MIADI BOYS  – TAD SEVERIN  3 – 6 ( 1 – 4 )

JOI              2000 CARREFOUR – UNIREA  0 – 1 ( 0 – 0 )

Jucători suspendați : Asan Adelin – TAD Drobeta

Dicu Andrei – TAD Drobeta

 

ETAPA 9 – JOI 07.06.2018

 

JOI  1700    SPARTANII  – MIADI BOYS

JOI  1800     BRICODEPOT  – AS  DROBETA

JOI  1900    UNIREA – ILOVIȚA

JOI  2000     ISU DROBETA  – CARREFOUR

JOI  2100    TAD SEVERIN – SILVAMOS